ПРОФЕСІЙНИЙ ШЛЯХ

Цифровий учитель

У курсі розглядаються особливості організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій навчання, як мотивувати слухачів до навчання з допомогою цифрових технологій та електронних освітніх ресурсів, безпека в цифровому суспільстві, як розвивати критичне мислення.


"Про соціальні навички дітей з ООП"

Соціальний розвиток є одним із пріоритетних напрямів корекційно-педагогічного навчання та виховання дітей із порушенням інтелекту. Він полягає у підготовці дитини до адекватного орієнтування в довкіллі, становленні навичок соціально прийнятної поведінки у різних життєвих ситуаціях.


"Школа для всіх"

Курс про організацію інклюзивного освітнього середовища, дисципліну на уроці, психічне здоров'я та диференціацію освітніх процесів.


Курси підвищення кваліфікації у ТОКІППО
2023 н.


«Про дистанційний та змішаний формати навчання»

Проходження курсу сприяє систематизації знань про дистанційне навчання та застосування технологій дистанційного навчання. Курс допомагає:
● обрати сервіси та інструменти для роботи;
● організувати групову роботу із застосуванням технологій
дистанційного навчання;
● оцінити учнів та контролювати активність кожного з них
● зрозуміти моделі змішаного навчання, які можна використовувати.



Курси підвищення кваліфікації НУШ 5-6 клас
Впровадження Державного стандарту базової середньої освіти активує навчання для вчителів. Курси підвищення кваліфікації від Інституту педагогіки НАПН України дозволяють ефективно засвоїти нововведення в організацію освітнього процесу у 5-6 класах.

ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ

З метою розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу успішно засвоїла курс від  Міністерства освіти та науки України разом з Google Україна в рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти».


Якісна освіта у школі

Успішно засвоїла онлайн курс для керівників закладів загальної середньої освіти щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в школі.



Діти мають навчатися разом

Усі школи навчають дітей з особливими освітніми потребами. За допомогою цього курсу вчителі можуть опанувати теоретичні й практичні знання для роботи в інклюзивному класі.



Академічна доброчесність

Для забезпечення довіри до результатів навчання та творчих досягнень, вчителі та учні повинні дотримуватись принципів академічної доброчесності.



Зберегти життя

Безпека для дитини – один із головних принципів Нової української школи. Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, вчительство має володіти певними навичками. Одна з них – навичка домедичної допомоги.



Моделювання сучасного уроку математики.

 Використання інноваційних технологій для реалізації міжпредметної інтеграції

Онлайн-практикум «Моделювання сучасного уроку математики. Використання інноваційних технологій для реалізації міжпредметної інтеграції», організований Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти відбувся 25 листопада 2020 року. Він об’єднав понад сто учителів математики області навколо шляхів розв’язання проблеми побудови сучасного уроку на засадах створення цілісного освітнього простору, у якому математика природно пов’язана з іншими навчальними дисциплінами. 
Матеріали онлайн-практикуму розміщено у віртуальному методичному кабінеті «Педагогічна майстерня математики».

Наші уявлення по світ

Світ багатогранний і прекрасний. Довкола нас багато людей. Вони відрізняються між собою за різними характеристиками. Та усі вони мають право на гідність та повагу. Детальніше зрозуміти у ці питання допоможе курс "Недискримінаційний підхід у навчанні".

Роль духовних і моральних цінностей у розвитку суспільства в контексті Української Хартії вільної людини: онлайн-тренінги для освітян об’єднаних територіальних громад

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти 16–17 листопада 2020 року провів публічний просвітницький захід про роль духовних і моральних цінностей у розвитку суспільства в контексті Української Хартії вільної людини для освітян. Зокрема, розкрили цінності Української Хартії вільної людини у рамках дистанційної форми роботи.

Курси підвищення кваліфікації 2020 р.



Однією із головних компетенцій, які вчитель формує під час освітньої діяльності в учнів - це уміння навчатися протягом життя. В сучасних умовах це актуально, адже кількість інформації щодня подвоюється. Народжуються нові форми та методи навчальної, виховної роботи. 
Щоби формувати успішних випускників потрібно самому бути високоосвідченою людиною, постійно розвиватись, іти в ногу з часом.



День освітянина

За традицією на початку жовтня вся спільнота України приєднується до святкування Дня працівників освіти, адже родини мають дітей або онуків, які навчаються, а кожен громадянин нашої держави може з впевненістю назвати свого улюбленого вчителя-наставника. Цей день є особливим для освітян, серед яких керівники навчальних закладів, учителі, вихователі, керівники гуртків, адміністративно-господарський, навчально-допоміжний персонал, робітники та службовці установ освіти. Бажаю усім упевнено дивитись у майбутнє, відчувати підтримку один одного та бути щасливими. Лише в щасливих освітян вихованці також щасливі.



Значення і роль самооцінювання у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти

Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до  свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу Українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору. Зайве доводити, що самооцінювання роботи школи потрібне для того, щоб зрозуміти на якому етапі розвитку знаходиться школа, що їй робити далі, наскільки вдалим є керівництво тощо. Саме на основі результатів самооцінювання на кінець поточного року має плануватись розвиток закладу освіти на наступний навчальний рік, визначатись актуальні зони росту. 15.09.2020 р.  відбувся онлайн-вебінар на дану тему.

Реалізація предметних змістових  ліній у 9 класі й підготовка вчителів до змішаного навчання

23.06.2020 р. відбувся семінар на базі ТОКІППО з даної теми. Учасники довідалися про особливості викладання інформатики у 9 класі за новою програмою. Усі матеріали  та запис зустрічі зібрані за цим посиланням "Семінар. 9 клас".


День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету відзначається другого дня другого тижня другого місяця щорічно.Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо дітьми та молоддю.


 Кроки самоосвіти

З 1 вересня 2018 року вступив у дію новий Державний стандарт початкової освіти. Для успішної роботи, професійного зростання завершила "Онлайн-курс для вчителів початкової школи". Там, зокрема, ознайомилася із новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентнісного навчання.


Немає коментарів:

Дописати коментар